KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252935
nr 1425 2935
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Träd, monogramsignerad. Olja på pannå, 54x45, yttermått inklusive ram: 59x50
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:46:06
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg